Mikołajki na Za Bramką 7

Kolejne Mikołajki na Za Bramką!

Już drugi rok z rzędu, 6 grudnia mieliśmy przyjemność świętować Mikołajki na za Bramką 7. Na gości czekał gorący barszcz z pasztecikiem, zimowa herbata, pierniczki i owoce oraz oczywiście pięknie przystrojony dziedziniec naszej kamienicy! Nie zabrakło choinek, reniferów, prezentów, a także dużeeeej ilości świątecznych lampek 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia i do zobaczenia na Za Bramką 7!

Kilka ujęć z dziedzińca 🙂

Muzyka: Bing Crosby And Frank Sinatra – Let It Is Snow!

Muzyka: John Lennon – So This Is Christmas

Muzyka: Bing Crosby And Frank Sinatra – Let It Is Snow!

Umów się na oględziny

ALDOM NIERUCHOMOŚCI

Działamy na rynku od 2015 roku i od tego czasu z sukcesami realizujemy nasze wszystkie projekty. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż i wynajem lokali mieszkalnych oraz usługowych w  rewitalizowanych przez naszą spółkę zabytkowych kamienicach. Jesteśmy eko – walczymy ze smogiem.  
Dlatego likwidujemy stare piece i zamieniamy je na nowoczesne systemy ogrzewania. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami dbając o wysoki standard naszych inwestycji. Każdego dnia udoskonalamy naszą ofertę. Cieszymy się zaufaniem i posiadamy już spore grono zadowolonych Klientów.

Aktualnie działamy na rynku poznańskim. W ostatnich latach w Poznaniu zrealizowaliśmy takie projekty jak: ul. Żupańskiego  16, ul. Rynek Śródecki 17, ul. Fabryczna 13AB oraz ul.  Za Bramką 7. Obecnie pracujemy nad projektem przy ul. Lodowej 1,3 w Poznaniu. Efekty pracy naszego zespołu poznacie Państwo już niebawem.

Naszą najnowszą inwestycją są dwupoziomowe apartamenty Za Bramką 7 – perełka pośród zrealizowanych  projektów

ADRES

UL. ZA BRAMKĄ 7/13,
61-842 POZNAŃ

NIP 7792436684
KRS 0000588713

Za bramką 7 - Apartamenty